Kontakt

Na základě Vámi zaslaných fotografií a popisu předmětů Vám obratem v případě mého zájmu o koupi zavolám, nebo odpovím na e-mail.

Chcete-li znát orientační cenu Vašich obrazů, mohu tuto cenu sdělit bezplatně na telefonu 722 343 270, (pokud znáte jméno autora, námět a rozměr malby), případně Vám mohu poradit další postup.E-mail
Telefon*
Vzkaz
Vložte soubor

Například má-li význam věc před prodejem nechat opravit nebo zrestaurovat apod. Využijte možnosti bezplatného ocenění, případně nabídku orientační ceny a zašlete fotografie předmětů e-mailem. Pokud nedostanete odpověď do 24 hodin, kontaktujte mne telefonicky následující den, mohlo se stát, že mi Váš e-mail nebyl doručen.

Přijedu po tel. dohodě kamkoli v ČR.

V případě, že CHCETE POSLAT VÍCE FOTOGRAFIÍ , vyplňte a odešlete tento formulář s první fotkou. Následně Vám systém nabídne poslat další fotku a automaticky doplní Vámi zadané údaje.

Kontaktujte mne prosím na tel.: 722 343 270, případně mi můžete zaslat e-mail pomocí následujícího formuláře:Provozovatel webových stránek: Zdeněk Hudeček, Solní 20, 301 00 Plzeň